Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další půjčky a úvěry

Půjčky ihned na ruku

Napsal admin • Kvě 23rd, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Půjčky ihned na ruku jsou půjčky vypláceny přímo v hotovosti na ruku. Půjčky ihned na ruku poskytují převážně nebankovní společnosti a také soukromé osoby. Jedná se o velmi rychle, o které si můžete zažádat i přes internet.

Půjčky vyplácené v hotovosti na ruku

Někteří lidé mají zablokovaný bankovní účet, často z důvodu exekuce. Tito lidé tak nemohou využít takové půjčky, kdy jsou peníze zasílány pomocí bankovního převodu na bankovní účet. Peníze totiž byly exekutorem hned strženy a vy by jste se stejně nedostaly ke svým peňezům. Musíte tedy využít takových půjček, kdy jsou peníze vypláceny přímo v hotovosti na ruku. Na Českém trhu takových půjček existuje celá řada, poskytují jí zejména nebankovní společnosti z nebankovního sektoru.

Neúčelové půjčky ihned na ruku

Půjčky ihned na ruku se řadí mezi tvz. „neúčelové půjčky“. To v překladu znamená, že peníze z této půjčky můžete použít na cokoliv. Můžete tedy třeba zaplatit vaši exekuci či jiné dluhy. Nebo si můžete koupit to co, akutně potřebujete. Jak peníze utratíte je jen a jen na vás. Měli by jste však peníze využít nějak smyslplně.

Půjčky ihned na ruku bez registru

Půjčky ihned na ruku jsou poskytovány bez toho, aniž by bylo prověřováno jestli jste zapsáni v reigstru dlužníků. Půjčky ihned na ruku jsou tedy vhodné i pro lidi, kteří se dostaly do registru dlužníků. Z registru se můžete dostat až po dlouhých třech letech. Což je docela dlouhá doba a za tu dobu budete úplně jinde. Registr si zřídily finanční instituce, aby se mohly vyhnout problémovým klientům.

Vyšší roční úroky

U půjčky ihned na ruku je třeba počítat s tím, že tam budou vyrázně vyšší úroky než u klasické banky. Počítejte zhruba s tím, že roční úroky budou minimálně 3x větší než u klasických bank. Půjčku vám dále mohou prodražit různé sankční poplatky, které začnou nebankovní společnosti uplaťnovat pokud budete mít problémy se splácením. Vždy je lepší platit včas, dobré je si nastavit rovnou trvalé příkazy.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.