Půjčky bez potvrzení o příjmu

a další půjčky a úvěry

Půjčky na OP

Napsal admin • Kvě 23rd, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Půjčky na OP jsou půjčky na které vám postačí pouze váš občanský průkaz (zkratka OP). Půjčky na OP poskytují hlavně menší nebankovní společnosti či soukromé osoby.

Půjčování pouze na občanku

Půjčky na OP jsou poskytovány nebankovními společnostmi, stačí jim abyste jim předložily platný občanský průkaz. Nemusíte nosit žádný druhý doklad o vaší totožnosti, postačí vám občanka. Právě pro svoji jednoduchost jsou půjčky na OP u lidí stále více oblíbené. Půjčky na OP vám poskytnou nebankovní společnosti, banky tyto půjčky vůbec nenabízí.

Půjčky na OP na směnku

Půjčky na OP jsou jistěné směnkou. Musíte tedy podepsat směnku a za splacení směnku budete poté ručit celým svým majetkem. Směnka je tedy docela velký závazek. Proto je tedy lepší využít jiný typ půjčky, pokud to je ještě možné. Půjčky na směnku by měly být až krajní variantou.

Kdo poskytuje půjčky na OP ?

Půjčky na OP poskytují převážně menší nebankovní společnosti, které se specializují právě na více problémové klienty. Půjčky na OP nabízejí také různí soukromí investoři, těm je lepší se vyhnout velkým obloukem. Sice poskytují často pujčky až do domu, ale jsou moc drahé. U nebankovních půjček si půjčku berte pouze u prověřených nebankovních společností, které za sebou mají nějakou historii a nějaké reference od minulých klientů.

Jak velkou měsíční splátku si můžete dovolit ?

Hodně lidí si vezme půjčku a vůbec nepřemýšlí nad tím, jak velkou měsíční splátku si můžou dovolit. Neudělejte stejnou chybu ! Vemte si tedy papír a tužku. Sepište všechny vaše příjmy a sečtěte je. Pak sepište všechny vaše výdaje, to bude o něco těžší a bude to potřebovat delší sledování. Ale vyplatí se to, pak můžete zjistit kde vám vlastně utíkají peníze.Štítky: , , , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.